| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau să învăț câteva chestii despre vindecare pe cont propriu(vindecare, sănătate, medical, nutritie, sănătatea creierului etc
Ce aplicații și cărți m-ar putea ajuta? In acest domeniu.Nu mă refer la cărți grele de specialitate ci sănătate, vindecare, nutriție, sănătatea creierului, medicale la modul generalist.
Deja eu m-am înscris la un curs de nutriție și secretele sănătății biblice prin corespondenta la Institutul Sola Scriptura.
Altceva ce mai e?

3 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Iti recomand 1001 de remedii casnice, e 100% ce cauti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda vedismul, ayurveda, reiki, din astea.

| Feri5 a răspuns:

ÎȚI recomand aplicația ROmedic care este disponibilă pe Magazin Play si app store. Este o aplicație foarte buna, pe care o am și un și e foarte buna. Instalează-o!