| Zuhuam a întrebat:

Vreau sa ma transfer de pe industrie alimentară pe stiinte ale naturii sunt clasa a9a si nu stiu daca dau diferente si la ce materii iar toti profesorii pe care i-am intrebat au dat din cap, va rog ajutor (sper ca nu am gresit categoria).

7 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Daca nu stiu profesorii care sunt in domeniu, crezi ca stim noi? Cel mai bine e sa intrebi la secretariatul liceului UNDE DORESTI SA TE TRANSFERI, ei sigur stiu.

| RobertMoon a răspuns:

Dar eu zic sa nu te transferi de la industrie alimentara la stiinte alimentare, faci aceleasi materii, mai putin modulele (pentru ca tu esti la profil tehnic), la final primesti si un atestat de tehnician, deci de ce nu esti baiat destept si nu vrei si certificat de calificare si diploma de bac?

| Zuhuam explică (pentru RobertMoon):

E un **** de liceu cu tarani fara fete nu mersi nu suport gunoiu asta de liceu

| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce ai face prostia asta de dimensiuni incomensurabile?

| Raducons a răspuns:

Eu zic sa nu te transferi si daca totusi vrei in continuare te poti muta in clasa 11 adica cand treci in clasa 11, atunci incepe pregatirea in specializarea pe care o ai, diferentele le afli de la secretariat, eu nu cred ca sunt dar cine stie

| Horus35 a răspuns:

Informatică sigur și probabil muzică.

| Ana7807820 a răspuns:

Deci eu am facut inversul a ce vrei tu sa faci, deoarece la mine se desfiinta clasa. Sunt in clasa a 10-a la industrie alimentară.
Nu, nu vei avea diferente, insa vei avea un program foarte incarcat, 5-6 ore de mate si cate 3 ore de bio, chimie si fizica pe SAPTAMANA.
Iti urez bafta!