| Pitic a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care e treaba cu bacu sunt clasa a 9a dar sunt foarte curioasa, am auzit cate ceva dar nu tot.
spuneti-mi la ce materii se da... conteaza numai nota de la bac pentru a intra la facultate sau si media din clasele 9 -12.
fundita

Răspuns Câştigător
| maryusGosSu a răspuns:

Pai. dk astia de 10-11 nu stiu cum or sa dea bacul. tu esti a9a pana in clasa 12a se mai schimba 2 legi ale invatamantului
momentan din cate stiu se da la mate rom, chimie/fizica/bio la alegere si cam atat si engleza parca
si la facultate ca sa intri la fara plata. trebuie sa ai note bune, medii peste 9. 00
spor la invatat!
funda? :X