| Allecss a întrebat:

Vreau sfatu vostru.batting eyelashes.
Sunt clasa a9a, la profil de matematica-informatica in comuna la mine la un liceu bunicel.
Dorinta mea e ca din al doilea semestru sa ma transfer la un liceu din oras mai bun la profil de filologie cea ce ma atrage
O sa ma descursc in oras., o sa ma acomodez.,

2 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

E bine sa faci ceea ce iti doresti decat ceva care nu iti place. Daca tu vrei cu adevarat sa mergi la filologie atunci o sa acomodezi si o sa te descurci.Tot ce conteaza este sa iti doresti cu adevarat si sa iti placa.

| Kibbuz a răspuns:

Acum depinde si la ce liceu te duci, daca te duci la un liceu de fite, nu cred ca o sa te acomodezi, dar daca te duci la unul bunicel cred ca o sa iti fie bine.Eu sunt la filologie si e destul de tare.