| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau si eu fiindca nu am ocupatie si sunt un trist sa fac un curs.dar la distanta sau la FR.(frecventa redusa)Curs nu facultate.Exista asa ceva? Spuneti-mi de ele. Vreau sa stiu.
Dau funda

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cică ăștia de la AJOFM fac cursuri. La zi. Cu prezenta. Dacă ai noroc sa găsești la tine în oraș.
Plus ca orice curs e cu prezenta.

| Celcestietot a răspuns:

La frecvență redusă, doar dai examenele în instituție, atât, restul înveți tu acasă. Nu mai bine faci tu cursuri online legat de ce te pasionează pe tine, in loc să te complici cu facultatea (spun asta deoarece ai spus că nu ai ce face). Poți : picta, scrie cărți, alerga, crea un blog, învață o limbă străină etc. Cate lucruri sunt de făcut în viață, eu doar am dat exemplu de câteva. Încearcă să vezi viața dintr-o altă perspectivă, fi puțin mai optimist, poate așa vei scăpa de depresie (știu prin ce treci). Baftăwinking!