| nico_7937 a întrebat:

Vreau si eu ideei cu carti de citit(de dragoste)(si romane dar nu foarte lungi). Am citit o carte care mi-a placut la nebunie,, Vorbe de dragoste"cu toate ca are 300 de pagini dar ma fascinat la nebunie...Mai da-ti si mie ideei de carti in genu aleia:d

5 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Dama cu camelii de Alexandru Dumas fiul
-una dintre putinele carti care m-au fascinat-

| sonya a răspuns:

Lorelei si quo vadis sunt carti care intr-adevar merita citite.

| RaisaGirl a răspuns:

O plimbare de neuitat- Nicholas Sparks este o carte de dragoste care te va fascina si emotiona in acelasi timp, sunt sigura de asta. Alte carti de dragoste: Jurnalul unei iubiri tot de Nicholas Sparks. Sunt foarte frumoase cartile acestui autor celebru, mie mi-au placut la nebunie. Maitreyi-Mircea Eliade

| Georgiana_3130 a răspuns:

Iti recomand un roman, nu e nici foarte lung nici foarte scurt.Se numeste Panza de paianjen de Cella Serghi :*

| bonnie97 a răspuns:

Tocmai am terminat de citit"pe aripile vantului " de margaret michell
cu toate ca e groasa merita as recitio de o mie de ori si as avea acelasi entuziasm
mai poti incerca "fata de hartie "de giullaume musso
mai sunt si unele de sandra brown sau "P. S. i love you" de cecelia ahern sau love story de erich segal