| venusa a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi de melodi pe care as putea sa dansez un dans modern! va roooggg!

Răspuns Câştigător
| GeoXoXo a răspuns:

Twist my hips(de la Shake it up).Hit the light(Selena Gomez)Remember December(Demi Lovato)Hero(Sterling Knight). Club Rocker(Inna)... Fundita?big grin

1 răspuns:
| hanibani a răspuns:

Incearca genul young adult, k ii zice asa cu un scop. Cele care imi plac mie mult sunt : jocurile foamei, dispozitive infernale cat si instrumente mortale (sunt trei serii fantasy foarte interesante care chiar mi.au placut -am 14 ani)
Daca vrei ceva din `love` incearca chimia perfecta (apare in curand in Ro si am auzit doar de bine de eahappy )
niste partial-thtillere dragute sunt : Jocul minciunii si micutele mincinoase (in special cea de a 2a serie)
Sper sa gasesti macar ceva interesant pentru tine in lista pe care ti.am dat.o si spor la citithappy