| ellla_9247 a întrebat:

Vreau si eu un plan de actiune pentruc. s. e

2 răspunsuri:
| Nisipeanu a răspuns:

Grup ţintă şi beneficiari, la nivelul parteneriatului: Primavara europeana

Perioada în care s-a derulat: 04/04/2011 04/09/2011

Grup ţintă şi beneficiari, la nivelul parteneriatului: Proiectul se adreseaza elevilor claselor 1-12, toti elevii scolii sicadrele didactice ale Liceului (pui numele liceului), parinti, membri ai comunitatii

Obiective: Sa dezvolte spiritul creator, sa perceapa problematicile europene de o maniera interactiva, sa reactualizeze momentele importante din istoria poporului roman

Produsele finale si rezultatele obţinute şi gradul lor de utilizare concretă la nivelul parteneriatului, al instituţiei şi în afara acesteia: Chestionare de evaluare, portofolii, prezentari ppt, eseuri, compuneri, referate, fise de lucru

Metodele de evaluare si de diseminare folosite: Prezentare ppt cu aspecte din proiect, jurnal cu impresii, aspectul pliantelor realizate

Impactul (asupra instituţiei, personalului şcolii, elevilor, părinţilor, comunităţii locale, etc.): Dezvoltarea spiritului creativ, novator, original.

| Nisipeanu a răspuns:

Eu asa am facut planul de actiune cand am fost implicat in C.S.E.