| AleeexandrA a întrebat:

Vreau si eu un referat despre o unitate de relief din Romania... Funda!:*

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Alege-ti unitatea de relief care te intereseaza si tasteaza numele ei pe Google.Vei primi zeci de referate si informatii.

| Octaviana_9832 a răspuns:

Alegeti tu una ca sunt sigura ca macar una stii si tu :).

Apoi acceseaza www.google.ro ...scrie preferinta aleasa + referat. apoi dai enter si Bingo;).

Nu cred ca este asa de greu :)

| AleeexandrA explică:

Ohhh...sunteti niste genii oh go on
ma gandeam ca ma ajutati cu un nume de unitate de relief pentru ca nu stiu pe care sa o aleg...care are mai multe lucruri interesante.
dar asta e. n-ai cu cine oh go on