| AvalohAlyn a întrebat:

Vreți să înceapă școala?
Mie mi-e dor de ea, adică de liceu deși l-am terminat.sad
Ce pot face in acest sens?sad
Cei care ați terminat, nu va e dor?
Cum să îți astâmperi dorul de scoala?/liceu?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Aș vrea să mai înceapă și la mine laughing.

| Yurisa a răspuns:

Nu imi e dor. Poate uneori ini e dor de clasele 5-8. Dar de liceu? Sper sa arda laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și mie îmi place la școală, doar că felul de a se comporta al colegilor mă face să îmi dispară cheful. Simt că nu sunt acceptată de nimeni, și asta mă face să sufăr foarte mult.

| PeggyRock a răspuns:

Te poți înscrie la o școală postliceală sau la o facultate. Dacă îți alegi și un profil care îți place va fi foarte ușor și te va și ajuta pe viitor. Sunt puțini cărora le e dor de școală.