| George_David_2000 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un orar de la profilul stiinte ale naturii.Adica ce materii faceti luni, marti etc.

Răspuns Câştigător
| Ivanescucristina a răspuns:

Faci materile astea

Modul 1
Modul 2
Modul 3
Biologie
Matematica
Romana
Istorie
Chimie
Sport
Engleză
Franceza
Tic
Geografie
Stinte socio umane
Fizica pana in a 10 a
Religie
Ed antreprenoriala in a 10 a

Nu faceți chiar asa multe ore că restul materilor.
Spre ex eu stateam la ore de la 8 la 15 (industrie alimentara)
Și prietena mea care e la Științe pleca la 1-2

| ibaal a răspuns (pentru Ivanescucristina):

La stiinte ale naturii faci fizica pana in a XII-a, si intensiv, nu asa laughing...

| Ivanescucristina a răspuns (pentru ibaal):

La mine in liceu sa făcut pana in a 12 a?

| ibaal a răspuns (pentru Ivanescucristina):

Nu stiu la tine, insa stiu ca eu am facut stiinte ale naturii si am bagat fizica cot la cot cu biologia si chimia pana in a XII-A. Bine, eu am terminat acum ani de zile...insa nu stiu sa se fi schimbathappy

| AC4S4 a răspuns (pentru Ivanescucristina):

Omu' cere un orar de stiintele naturii, tu ii dai un orar de la industrie alimentara.

http://cdloga.ro/specializarea-stiintele-naturii/

| Ivanescucristina a răspuns (pentru AC4S4):

Il-am dat pe ala de stinte desteptule...

| AC4S4 a răspuns (pentru Ivanescucristina):

Atunci unde e informatica in acele materii? Ce sunt acele module? Sunt materii specifice filierei tehnologice, nu specializarii stiintele naturii.
Daca nu stiti clar nu mai dezinformati oamenii.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Răspuns greșit (și premiat!?)
- NU se fac nici un modul de nimic
- se FACE informatică!

| Horus35 a răspuns:

Ai aici numărul de ore și materiile care se fac in fiecare clasă:
http://cdloga.ro/specializarea-stiintele-naturii/

Dacă vrei un orar, ți-l dau pe al meu:

Luni
Chimie
Franceza
Istorie
Psihologie
Info
Sport

Marți
Matematică
Română
Matematică
Muzică/Desen
Engleză
ATP

Miercuri
Fizica
Matematica
Sport
Franceza

Joi
Biologie
Fizica
Chimie
Fizica
Geografie

Vineri
Biologie
Informatică
Engleză
Romană

+ religie

| Gabriel2424 a răspuns:

Nu exista module la stiinte ale naturii, materiile de baza sunt mate chimie fizica biologia romana si mate din care alegi la ce dai bacul, matematica si romana si inca 2 din biologie si chimie si fizica.