| anonimul1304 a întrebat:

(16ani)Am avut o relație de un an cu o persoana, am făcut tot posibilul sa fie mai bine pentru noi doi, avem mii de amintiri, eram suflet pereche, dar după s-a băgat cineva și a stricat toată relația, ea a dorit sa ne despartim cu cuvintele ca doar e plictisita deja, nu o pot uita, ce sa fac? O vreau inapoi

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-a stricat nimeni relația, s-a striczat singură, putea să vină și Brad Pitt dacă te iubea nu ar fi contat că apărea

| CodrutElian1990 a răspuns:

- Iti plac Ioane fetele?
- Daaa!
- Dar ele pe tine?
- Si eu pe ele.
Cam in aceasta situatie esti.
Baiete, dupa femei si tren sa nu alergi niciodata: vin altele.

| oz_1736 a răspuns:

Nu te supara dar tu ai vrea sa ajungi la 80 de ani impreuna cu fata care ai cunoscut-o la 16 ani! Daca vrei sa stii cum sunt femeile sau sa vezi mai multe femei dezbracate atunci trebuie sa fii cu mai multe nu doar cu una. Cred ca prietena ta tot din aceeasi curiozitate s-a despartit de tine

| Dana1999 a răspuns:

Te comporți ca un copil căruia i-a fost furată jucăria
Cunoaște alte fete, mergi mai departe! Nimic nu este pentru totdeauna si trebuie sa ne bucuram de viata, nu sa rămânem în niște momente trecute si in oameni care nu sunt ai nostri. Sufletul tau pereche este cu siguranta o altă fata care încă nu a aparut in viata ta.

| dirtyraccoon a răspuns:

Daca erati suflete pereche, nu se despartea de tine pe motiv ca s-a plictisit. nu ai motive sa o vrei inapoi, incearca sa te uiti si cu timpul o sa te simti mai bine

| suntbineeee a răspuns:

Nu exista suflete pereche la 16 ani, si un suflet pereche sigur nu te lasa ca s-a plictisit. Vei gasi alta care va stii sa te iubească și să te aprecieze