| FlorenciaFlo a întrebat:

2 persoane mă plac, mă simt bine cu amândoi, îmi plac puțin.De care să scap? Nu știu căruia să îi spun pa.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„2 persoane te plac".
Maturizeaza-te si vei sti ce sa faci, la momentul respectiv.

| Holiday a răspuns:

Dar de ce trebuie sa scapi de unul dintre ei!?

| johnnny123 a răspuns:

Tu realizezi cat de aberanta este intrebarea asta?
Ce raspuns ti-am putea da noi, din moment ce nu stim absolut nimic nici despre tine nici despre cele doua persoane care "te place"?

Scapa de primul. Sau de al doilea.

| cristimihailov a răspuns:

Zi-le pa la amandoi si imbratiseaza cu drag scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai întâi cartea de gramatica, apoi poți să îi spui pa unuia dintre cei doi.

| Denisaregina a răspuns:

Vezi care te place mai mult sau langa care te simti mai bine. big grin