| AndaAle27 a întrebat:

Absolut toate cuplurile fac sex? Sau sunt si care fac asta după ce se căsătoresc doar cand vor copii?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-a raspuns cea de mai sus. Mai este si situatia in care faci sex protejat si nu faci copii. Si mai este si situatia in care o femeie este frigida si nu face sex in viata ei. La barbati se numeste aspermie psihogenica.

| Aasdfghj a răspuns:

Eu cred ca exista ambele variante. Sunt oameni care cred ca sexul se face pentru a avea copii, nicidecum pentru ca e placut.

| T0T a răspuns:

Mai sunt și anoști.

| minrest a răspuns:

Care fac numai cand vor copii? Nu cred. Ar insemna ca considera sexul ceva ce trebuie evitat cat mai mult. Nu e corect sa te casatoresti cand crezi asta.

Răspuns utilizator avertizat