| Betty18 a întrebat:

Acest aparat foto e bun? http://www.emag.ro/......AV200black

2 răspunsuri:
| Hermes a răspuns:

Sunt bune Fuji, stiu ca am cumparat unu pentru cineva si era mai rapid si mai bun decat Sony. Am fost uimit atunci. Sper sa fie si asta la fel.

| Alexandra8080 a răspuns:

Buna! M-i se pare destul de bun, iar pretul este accesibil, la cati 14 mp care-i are.Eu am un aparat Panasonic si este destul de bun,sunt multumita de el. Unchiul meu are un aparat Fujifilm,dar alt model,si face pozele destul de clare! Eu as zice sa nu te iei dupa parerile altora si sa decizi tu singura ce aparat iti doresti,pentru ca sunt sute de mii de modele, care unele sincer sunt foarte bune, dar fiecare are gusturile lui! Sper sa fii multumita de alegerea aparatuli foto pe care ti-l vei lua!