| MARGARETA199734 a întrebat:

Acum cateva zile am auzit pe cineva spunand ceva de genul :,, daca nu ai incredere in tine nu poti sa iubesti pe cineva cu adevarat,,.
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai incredere in tine, inseamna ca te indoiesti de tot ce faci si atunci, nu-i vorba ca nu poti sa iubesti cu adevarat, inseamna ca nu faci nimic cu temei, pentru ca nu te focusezi pe problemele respective sa le rezolvi. Este chestie de superficialitate, de neatentie, de indoiala in tot ce faci.
Totul se poate rezolva cu autocontrol si atitudine pozitiva!

2 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Pãi un lucru e simplu incrderea trebuie sa vinã din partea la amandoi
S-au dacã nu sunt sigur cã o iubesc înseamna cã am indoieli de sentimente. Si dacã sunt sigur cã o iubesc si îi arãt toata dragostea mea poate ca fata orcât aș face pentru ea tot nu sunt bãiatul specific ei deci.
Deci ce ai spus ține de 2 siguranțe nu de una

| Arnoldartur a răspuns:

După propria mea experiență este adevărat, așa am patit si eucrying(
M-a iubit o fată si eu nu am bagat-o in seama nu am fost sigur cu mine ca o iubesc ......si acuma foarte rau imi pare ca nu-s impreuna cu eacrying sper ca te-am ajutat