| Rihhana1 a întrebat:

Ai putea renunta la orice pentru o anumita persoana?

21 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu,mai ales pentru o femeie, mi se pare penibil si ceva pueril...
Numai un om fara o viata sociala si bogata in diverse actitiviati are face asta!

| RB26DETT a răspuns:

Nu voi renunta niciodata la persoanele din viata mea, si-asa le cam numar pe degete, nu voi renunta niciodata la masina, masinile s-au dovedit a fi mult mai loiale decat oamenii, nu voi renunta niciodata la aspiratiile si dorintele mele dpdv al carierei si dezvoltarii personale sau pur si simplu hobby-uri.
Din punctul meu de vedere, daca acel cineva tine cu adevarat la tine te accepta cu bune si cu rele, fara sa trebuiasca sa renunti la ceva anume.
Vicii nu am, am invatat cat de importanta este sanatatea pe propria piele.

| Freya1 a răspuns:

Am renuntat si nu am facut bine.

| SilentRain a răspuns:

Dap

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde de situatie.

| RainmakerX a răspuns:

As renunta la multe dar nu la orice.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, daca ma pune sa renunt la lucruri nu e de mine

| Endoryus a răspuns:

La orice? Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa cred ca da.

| Rihhana1 explică (pentru anonim_4396):

Nu esti sigur. big grin

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

B L E S T E M

Vei fi acuzată de minciună,
Iar eu voi fi în umbră.
Voi fi acuzat de singurătate,
Iar tu vei fi aceeaşi.
Vei fi acuzată de trădare,
Iar eu, martorul acuzării.
Voi fi acuzat de dragoste,
Iar tu vei fi departe.
Vei fi acuzată de crimă,
Iar eu judecătorul.
Voi fi acuzat de iubire,
Iar tu-mi vei fi călăul.
VEI FI IERTATĂ, iar eu...
Cu Tine'n Suflet
https://www.facebook.com/CalauzaLiwan/?ref=bookmarks

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rihhana1):

Sunt la modul abstract.E altceva cand mi se pune alegerea in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Intrebarea asta ar suna bine reformulata invers.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Cred că da.

| Rihhana1 explică:

O persoana oarecare care te-ar face sa renunti la planurile tale in favoarea ei.

| Rihhana1 explică:

Sa stii ca ai dreptate. happy

| HaneloreOlga9 a răspuns:

De multe ori risti sa sacrifici parti extrem de valoroase din tine in locul iubirii, deci e mai bine sa nu.ti vinzi niciodata sufletul.

| Clamidia a răspuns:

Depinde de persoana, eu as renunta la tot pentru acea persoana, asta dacă stiu ca și ea ar face la fel

| NerdyLlama527 a răspuns:

Da

| Scaun123456 a răspuns:

Salut, cum pot lua legătura cu tine, deoarece nu iti pot trimite mesaje ca esti membru senior?