| anonim_4396 a întrebat:

Ai sta la fazele amoroase exagerate ale unei persoane bogate, frumoase, care s-ar apropia tocmai de tine? Cum ai reactiona la asemenea faze care ti le-ar face in fata tuturor (cand lumea s-ar baga)? Va despartiti in acea situatie jenanta? Apoi dupa ce schimbi locul, vine si sta cu altii cand tu esti singur si ei se iau de tine, iar trece timpul se schimba locul, dar persoana iar apare si de data asta te acuza ca ai face tu lui ceva, continuand sa fie in treaba ta? Ai sta cu cineva care ti-a facut asa vreo 10 ani cand ai ramas singur fara nimic in viata si inca insista? Cum te-ai simti cand ar aparea acea persoana in treburile tale sa fie cu altcineva? Si daca nu vrei sa ai treaba cu acea persoana, ce trebuie sa faci cand se foloseste de prieteni sa iti fie probleme? Eviti pe toata lumea ca nu stii cu cine ai de a face? Cand o persoana se leaga de tine ca apoi sa te acuze ca tu ai inceput, cum este mai corect sa iesi din problema (cand ceea ce ai facut nu era scopul de a gasi persoana aia)?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie usor sa-i zic. Vrei un sex la comanda? Am pat tare bun pentru asa ceva, n-o sa mai vina in veci sa ma deranjeze

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

In fata tuturor care se baga intre voi sa comenteze? Si daca te trateaza ca pe o rezerva dupa ce o face cu dusmanu tau, tu ca baiat ai accepta o fata buna care se comporta asa? Ai accepta-o si de sotie la batranete dupa ce ea s-a distrat cu dusmanii tai?

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu accept pe nimeni de fel... doar la comun acord sa ne simtim bine

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai fazele amoroase ale unei persoane... tine de faptul ca este bogata sau nu? Da...

Daca nu vrei sa mai ai treaba cu o persoana, nu mai ai si gata. Nu iti trebuie nu stiu ce pasi.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

El nu vrea saraca, vrea lumea bogata din viata la saraca, si o are si continua sa fie ei bogatii care da bataie la saraca. Si apoi la batranete, saraca sa accepte sa isi inceapa viata cu el?