| VladSeucea a întrebat:

Am 15 ani și 7 luni, tata este în Germania și eu am fost încredințat la mătușa mea din partea mamei. La încredințare am semnat actul cum că sunt de acord sa fiu încredințat. Dar acum regret acest lucru, ce pot face să îmi schimb încredințarea către orice alta persoană din familie?
Mătușa și cu unchiul meu nu pot afla pentru că ar face un mare scandal și foarte multe reproșuri pe care nu le pot suporta, poate chiar și violenta...

2 răspunsuri:
| Raizing a răspuns:

Vorbeste cu tati... doar el te poate scapa de eihappy

| Anonim133324 a răspuns:

Nu stiu. Cred ca cel mai bine este sa vorbesti cu tatal tau si sa ii explici situatia