| GeorgeMihai a întrebat:

Am 2 facebook-uri una cu numele meu si cealalta de proba. De exemplu pe pagina mea pozele sunt setate sa fie vizionate numai de prietenii pe care ii am in lista, asta si imi place.Dar cand am sters facebook-ul meu de pe pagina de proba, si am scris din nou numele la cautare, mi-a aparut pagina si cand colo imi apar pozele si imi arata ca sunt publice. Spuneti-mi ce sa fac caci pozele de la pagina mea le-am setat doar prietenilor, si nu vreau ca o persoana straina sa imi vada pozele, care ele de fapt sunt vizibile prietenilor; dar cand colo le vad altii si sunt publiceraised eyebrows la mine apar ca sunt vizibile doar prietenilor, dar nu mi se pare corect ca pozele mele sa apara la altii publice atunci cand intra pe profilul meu, si nu-i am ca prietenisad. Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Ada11 a răspuns:

Mai intra inca odata pe contul vechi si mai incearca sa il mai stergi odata. Si NU intra pe el pe durata a 14 zile. Dar inainte de toate, verifica-ti absolut toate pozele. Sau mai bine, sterge-le. Dar tine minte ca imaginea de coperta si poza de profil(asta partial) se pot vedea de public.

Succes!

2 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Trimite mesaj la compania "Help me" on facebook cu aceasta problema si ei o sa rezolve tot. funda?love struck?

| broackaninju a răspuns:

Asa am patit si eu cu o poza, incearca sa mai stergi din nou.la mine a mers.