| nicoletaspinu a întrebat:

Am avut o relație cu un baiat scorpion de 5 luni dar numai 1 luna am stat împreună ca el era plecat peste hotare era totu bine ne iubeam dar ne si certam des pentrucă el zicea ca eu nu-s serioasa era gelos pe toți care ma sunau intr-o zi I am zis sa ne întîlnim sa vorbim insa el mi-a scris mesaj cu părere de rau mi am gasit alta fata sper sa ma înțelegi corect asta a fost untimpu mesaj de la el, ma intreb oare m-a iubit vo data?

11 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cred ca nu l-ai facut sa aiba incredere totala in tine, iar o relatie fara incredere nu merge. Chiar daca te-o fi iubit el cu adevarat, daca tu nu tineai cont de ce il deranjeaza si, ti-ai dat seama cam tarziu ca e totul pentru tine, atunci nu il poti acuza pe el ca a stat pentru sex sau a fost neserios. Nu trebuie nici sa te invinovatesti dar nici sa te victimizezi. Incearca sa vezi exact ce ai gresit si pune-te in locul lui. Considera ca el ar vorbi cu alte fete si tu i-ai spune ca te deranjeaza dar el sa nu tina cont. Neincrederea porneste dintr-un motiv, cauta in sinea ta adevarul. Relatiile la distanta nu merg daca nici unul nu face ceva ca sa fiti impreuna. Scorpionii sunt gelosi de fel, dar nu prea sunt gelosi fara motivewinking

| nicoletaspinu explică (pentru IsabelaIssa):

Mersii mult de sfatu tau mi-a fost de ajutor

| IsabelaIssa a răspuns (pentru nicoletaspinu):

Ma bucur! Iti doresc multa intelepciune pe viitor. happy

| RAY a răspuns:

Dar de ce te vedeai cu alti baieti?

| nicoletaspinu explică (pentru RAY):

Nu ma vedeam cu alți baieti dar îmi scrisa pe site-urile de socializare si el se enerva la asta, nu am fost atit de serioasa cu el dar dupa o săptămînă săptămînă realizat cai totul pentru mine i am explicat si el mi-a zis ca deja sia gadit alta fata si sper sal inteleg corect

| nicoletaspinu explică (pentru RAY):

Ma intreb daca a tinut v-o lea ca la mine

| nicoletaspinu explică (pentru nicoletaspinu):

Era de acord sa ne vedem numai ca spunea ca o sa se statuie ca nu reuseste cu lucru cand a doua zi gata sus gasit pe alta

| RAY a răspuns (pentru nicoletaspinu):

Ce sa spun doar tu spui partea ta de poveste, sex ati facut?

| nicoletaspinu explică (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns (pentru nicoletaspinu):

Atunci inseamna ca atat a vrut dr la tine sex apoi pa, genul de baiat curvar care va atrage mereu, nu te iubeste astia cauta trofee atat

| nicoletaspinu explică (pentru RAY):

Poate