| Kaliscavo a întrebat:

Am avut o relatie de 3 luni care mergea perfect, efectiv perfect pana cand am facut o greseala.Ea s-a suparat tare pe mine, eu nu stiam ce sa fac si au inceput atacurile de panica si crizele de anxietate + frica care m-a facut sa fac mult mai multe greseli. (nu am inselat-o, nu am vb urat cu ea niciodata si nici nu am injurat-o). Sunt niste greseli pe care nu le pot mentiona.S-a despartit de mine intr-un final insa noi tot mai vorbeam, imi dadea block, imi dadea unblock.2 luni am dus-o asa cu ea.Acum 5 zile a zis ca nu poate uita ce am facut si crede ca voi fi la fel (au trecut 2 luni de la despartire) si a spus asta fara sa o intreb despre asta, pur si simplu vorbeam lucruri simple, radeam.Am zis ca bine, inteleg, am mai vorbit putin si dupa am dormit. Ziua urmatoare nu i-am dat mesaj deloc insa mai spre seara ea mi-a trimis mesaj si l-a sters.Eh am mai vorbit putin si in seara aia iar dupa, a doua zi, nu i-am dat mesaj si in timp ce eram la liceu m-a blocat.Sunt 3 zile de cand am block.Stiu ca ceea ce am facut a fost chiar aiurea si nici macar eu nu pot uita sau sa ma iert pentru ce am facut. Efectiv este fix persoana de care aveam nevoie si femeia perfecta in viziunea mea, o persoana din care am invatat multe chestii si persoana care mi-a pornit inspiratia sa ma apuc de scris piese rap (o s-a rupt toata industria apropo).Pot face oare ceva sa o fac macar sa vorbeasca cu mine? Exista oare vreo sansa sa uitam amandoi ceea ce s-a intamplat? Aceiasi greseala nu as mai face-o cu siguranta si as vrea sa o vad doar din fericire plangand. Daca vreti sa ma ajutati cumva, va raspund la orice intrebare

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar greseala ta este probabil foarte grava si de neiertat, din acest motiv relatia voastra nu mai poate continua si nici avea un viitor cu persoana asta, care este foarte ranita.

In acest caz, nu-ti ramane prea multe de facut, doar te resemnezi si iti cauti alta fata, invatind din greseli, pe care nu le mai repeti niciodata in viata ta, ca sa nu suferi din nou.

| 19flo79 a răspuns:

Nu stiu ce ai facut asa grav dar se pare ca doar ea va hotara...

Ar trebui sa o cauti, sa-i spui ce simti pentru ea si sa iti ceri scuze, si poate va impacatiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Emma24dsxd a răspuns:

Depinde ce i ai facut daca e asa de grav sau pune ea la suflet orice, nesemnificativ.Na nu stiu incearca sa vorbiti deschis despre ce vreti sa faceti cu voi,astea sunt chestii copilaresti cu block unblock unu dupa altul, explica-i ca iti pare rau si sa o luati de la capat, daca vrea, daca nu, uit o viata e prea scurta sa pierzi timpul aiurea, mai sunt fete si tu invata sa numai faci ce ai facut.