| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o relație de câțiva ani cu un tip, după care el a plecat din țara. După câteva luni de la plecarea lui, eu m-am sărutat cu un alt timp și i-am zis fostului meu iubit ca as vrea o pauza. Între timp, eu am început o relație cu acest nou tip dar se desfășoară doar online deoarece nu suntem in același oraș ( chestia asta durează de 2 saptamani) fostul meu a aflat și m-a iertat foarte ușor. Eu vorbesc acum cu amândoi și sunt nesigura pe ce decizie sa iau. As vrea sa ma împac cu fostul când revine in țara. Credeți ca e o idee buna sa o termin cu tipul nou sau sa continui sa vorbesc cu el pana când revine fostul in țara?

11 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Eu iti sugerez sa alegi daca cei doi barbati te vor folosi sexual dar nimic mai mult. Asta vor intelege ca iti doresti

| darrio2007 a răspuns:

De ar sti iubitul tau ce faci in lipsa lui!
Pastreaza-l pe cel vechi. Nu da vrabia din mana. Ai sa ramai fara niciunul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă noul tip este din alt oraș, cum v-ați sărutat. online?
Dacă vechiul tip nu stă prea mult în străinătate, și dacă el se întoarce în acelaș oraș cu tine, eu zic să îl aștepți pe vechiul. Deci ideea este bună să o termini cu noul tip.

| Andreeush a răspuns:

Ce fraier a fost fostul că te-a iertat. laughing
Dacă vrei să nu te considere băieții că ești o ușuratică renunță la unul din ei. Ți se pare frumos să vorbești cu doi băieți în același timp?

| Hammurabi a răspuns:

Păi dacă tot nu-ți faci nici un fel de probleme de moralitate, nu văd de ce mai întrebi.
Fă tot ce-ți trece prin cap, că oricum viața e scurtă.

| Panamax a răspuns:

Cu iubirea la distanta. secsul este destul de problematic.

| AliGab a răspuns:

Ahhh! Cine alearga dupa doi iepuri nu prinde nici unul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca iti mai trebuie inca unul, sa fie 3. Si sa se ierte intre ei toti, si pe tine.
De la 3 in sus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce motiv ai avea sa te reimpaci cu fostul? Oricum relatia aia e compromisã Dacã o sa mai fie una, nu mai ai aceleasi sentimente pentru el.
Probabil o sa faci y o y o cu ambii. Asa faci doar oamenii din jurul tau sa sufere.

| croissant a răspuns:

Draga mea ceea ce iti doresti tu e sa fii iubita si cum actualul tau iubit este plecat vrei sa incerci cu altcineva. Eu iti sugerez sa nu joci la mai multe capete pentru ca nu va fi bine. S-ar putea sa te trezesti singura

| debarasator63 a răspuns:

Cred ca pe fostul nu l-ai iubit niciodata, altfel nu gaseai ff repede altul, iar cu cel de acum ce o sa te faci daca pur si simplu dai de cineva pe strada?