| HussainHamza a întrebat:

Am căutat un cadou, pentru că există o fetiță de 5 ani la vecina mea a cărei zi de naștere este luna viitoare, iar părinții ei aruncă o petrecere. Vă rugăm să îmi sugerați ceva, deoarece am ales un cadou Slider KK ca https://cuteplushies.net/product/kk-slider-plush/ Credeți că este înțelept?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Știi tu că are vreo pasiune pentru așa cevA? sau de unde fix produsul ăsta din tot ce există? Mi se pare destul de sec, nu exprimă nimic, e o jucărie pe care o s-o uite printre alte jucării. Mai bine caută un joc interactiv sau vreo carte cu o activitate interactivă (gen îs unele unde trebuie să lipești stickere cu haine pe un manechin „dezbrăcat") mai degrabă cred c-ar aprecia ceva de genu

| darrio2007 a răspuns:

E potrivit cadoul. Cum adică „aruncă o petrecere?"

| Adry05 a răspuns (pentru darrio2007):

Crec a tradus mot-a-mot din englezescul „throw a party" throw ca sens propriu e a arunca

| darrio2007 a răspuns (pentru Adry05):

Probabil.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru darrio2007):

E un bot/chinez/indian care face reclama si a compus site-ul ala cu Google Translate.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Intrebarea, nu site-ul, pardon. Inca dorm...

| Andreeush a răspuns:

Mi se pare drăguț.