| Mihaela_3942 a întrebat:

Am cunoscut un tip...si m-am indragostit de el. Am vorbit, am iesit si ne-am sarutat, insa nu am avut o relatie.M-a mai condus de 2 ori acasa cu masina si dupa nu a mai dat niciun semn. L-am contactat eu intr-o seara,apoi mi-a propus sa iesim,am iesit si din nou ne-am sarutat, insa el da semne ca ar vrea mai mult de la mine,chiar daca nu avem o relatie, facand niste gesturi care nu erau la locul lor, gen:imi pune mana pe sani( nu i-am permis big grin) si alte chestii. A trecut aproape o saptamana si el nu a mai dat niciun semn..ideea e ca eu nu stiu cum sa-l uit pentru ca stiu ca nu ma merita sau ce sa fac sa putem fii impreuna pentru ca mie chiar imi place tipu', chiar daca nu ma asteptam la asta.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste cu sila nu se facewinking
Daca el nu te vrea intr-o relatie de ce sa-ti bati capul cu cineva care vrea doar sa te foloseasca?
Da-l in ma-sa, exista baieti mult mai buniwinking.

| Demonull a răspuns:

Hehe vechea poanta.Ea se indragosteste, el vrea doar sex.Eu unu zic sa o lasi balta daca nu cumva si ti-ar placea o partida rapida in masina si dupa sa nu va salutati pe strada.
ce dracu e cu fetele in ziua de azi?! clar am nimerit gresit si secolul si lumea.SOS catre masina timpului. vreau inapoi cu vreo 100 de ani cand femeile aveau cap si barbatii bun simt.

| MissJJ a răspuns:

Tipul nu vrea o relatie cu tine, vrea sex. A vazut ca l ai respins si de aceea nu te mai cauta.
N are rost sa ti pierzi timpul cu el...

| infectieacuta a răspuns:

Pai, parerea mea in cazul asta e ca tipul a vrut sa te agate doar ca sa faca sex cu tine (luand in considerare ca la a doua intalnire te-a atins in zone intime...) iar acum el face in asa fel ca sa inebunesti tu dupa el si sa incepi sa il cauti sti, el de fapt te manipuleaza ca sa se culce cu tine laughing parerea mea, dar poate ca e un fustangiu care iese cu mai multe fete si le plimba cu masina pentru ca atata timp cat zici ca el nu prea te cauta inseamna ca ori vrea ca sa te faca sa-l cauti tu, ori are mai multe (vorbesc din instinct masculin) intelegi? nu stiu... vorbeste cu el mai mult o data si daca vezi ca e o fire calma retrasa inseamna ca nu-i pasa asa mult, insa daca e insistent sau daca iti propune chestii gen; hai pana la mine, sau cand te saruta vrea sa-ti atinga iar sanii mai mult ca sigur ca tipul vrea sa ti-o traga laughing.

| pilifalexandru a răspuns:

Gandeste-te intens la defectele lui nu la calitatile lui ( gen frumusete fizica ) asa o sa poti sa-l uiti.

| Dragonisgaby a răspuns:

Nu merita baiatul iti zic eu poate chiar daca insisti el o sa vrea sa fie iubitu tau sa aveti o relatie dar dupa ce obtine ce a vrut (sex in cazul de fata) totul o sa se termine...
Renunta la el parerea mea sunt atatia baieti de unde poti alege happy

| Vanessavanessa a răspuns:

Cu timpul o sa-l uiti.iar daca vrei sa fitii impreuna... poarta o conversatie sincera cu el si spune-i ce simti..Bafta!