| Ali516 a întrebat:

Am dormit gol pușcă cu o pătură pe mine, iar dimineata m-am trezit cu chiloții pe mine! Cred ca mama i-a pus pe mine! Acum imi este rusine

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu, maica-ta nu ti-a facut nimic incest, daca asta te intrebi, a vrut sa te invete sa nu fii un porc nesimtit care doarme-n rama goala cu familia in casa, sa-ti fie rusinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înainte să strângi vreo concluzie, mergi si întreabă. E un pic ciudat dacă nu cumva ești doar un puști.

| 90210 a răspuns:

Mama ta doar a avut grija de tine. N-are de ce sa-ti fie rusine. Nu e ca si cum te-a urmarit ca sa te vada pe tine in curu gol. Calmeaza-te

| Swetlly122 a răspuns:

Dar când te ștergea de caca când erai mic nu îți mai era rușine?

| Anonim3177 a răspuns:

Sunt parinti tai, nu are de ce sa iti fie rusine, mai ales ca probabil nu ai peste 14 ani.

| Mihaitza08 a răspuns:

Hmm, ce varsta ai? Daca ai sub 14 ani, nu cred ca ai de ce sa iti fie rusine.

| andreiursescu a răspuns:

Data viitoare ascunde chilotii, sa-i faci in ciuda.