| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la mare si acolo am intalnit o fata de care imi place. Era cu prietenii de familie si ma inteleg foarte bine cu baiatul din familia cealalta. Mi-a dat nr ei. Ea nu il are pe al meu. Acum nu stiu cum sa ii dau primul mesaj sau ce sa ii scriu in el. Ajutor?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ii scrii asa: "In poezia lui Eminescu "Luceafărul", incapabil să iubeasca, Luceafărul cerea o ora de iubire. Așa îți cer și eu o ora din viața ta pentru a o petrece împreună, pentru a vedea daca suntem capabili de iubire "?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ii scrii: "Salut! Sunt Catalin de la mare. Ce mai faci? Asta este numarul meu de telefo. O zi buna!"

| Sofer a răspuns:

Ii spui. Bună, sunt băiatul de la mare. Cătălin.

| JicaContra a răspuns:

"am cumparat prezervative, hai sa ne intalnim" big grin

acum serios, relatiile la distanta sunt un rahat, iar tu vrei sa incepi asa... NASPA!

| EuSuntOmul a răspuns:

Hai sa vorbim aici daca nu te descurci