| patricia666 a întrebat:

Am fost la un party unde a fost invitat si prietenul meu (am 14 ani), iar acolo era si fata unei profe din scoala (acea fata paracioasa care ii spune tot maicasii) si mna au aflat profele si cref ca o sa-i spun mamei mele si a prietenului meu.
Credeti ca at trebui sa discut cu mama in seara asta si sa-i spun totul inainte sa afle de la altcineva? Mi-e frică de reactia ei. Adica, i-am spus si anul trecut cand am avut o relatie cu acelasi baiat si a reactionat putin mai rau si de asta imi e frica.
Mereu cand vorbesc cu parintii despre baieti toata înroşesc si simt ca iau foc.
Ce at trebui sa fac? M-am gandit sa-i spun prietenului meu să facem o scena cand trece fata profesoarei pe langa noi ca si cum ne-am certa. Nu stiu daca e o idee buna.
Ajutorrrr!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Calmeaza-te.
Daca fiica acelei profe e asa idioata, nu cred ca si maica-sa ( profa ) e la fel de idioata.

Astea sunt chestii puerile si profa ta, daca se respecta si e o femeie cu demnitate nu ar trebui sa se amestece in aceste treburi si sa barfeasca practic.

Stai calma, nu se va intampla nimic.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ati fost la un party. Care e problema? Ati facut ceva interzis? Spune-i mamei tale si gata. Doar nu te omoară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing spune-i lu maica-ta si gata. Ce filme ai si tu in cap, sa faceti o scena ca si cum v-ati certa. Va mai duce si la director laughing

| patricia666 explică:

Scuze pentru greseli, scriu foarte repede pentru ca sunt stresata.