| Cinevainnegru a întrebat:

Am ieșit cu crush și am vorbit foarte mult dar am aflat amândoi că e bolnav cam tare si prin mesaje vorbim diferit... mai mult " bine bv da nu off" si chestii de genu. Si aseară i-am dat mesaj sa vad cum se simte dar nu mi-a răspuns, nici acum dupa ce a fost activ mult timp...
Ar trebui sa îmi fac griji că s-a supărat sau ca nu mai vrea să aibă de a face cu mine?
Mulțumesc

8 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Sau nu se simțea bine. Eu când sunt bolnav rău nu stau online.

| Cinevainnegru explică (pentru SG1995):

Pai are o boală destul de gravă dar uite cum sa întâmplat
El credea ca are ceva minor gen vărsat de vânt și a fost la medic apoi a ieșit cu mine, cand a ajus acasă părinții lui i au spus că e grav bolnav și imediat cum am fost activă mi-a spus ce a aflat... si de atunci îi dau mesaj o dată la 2-3 zile si chiar nu stiu cum să mă comport pentru că dacă nu se tratează o să moară...sad

| Cduncfujndf a răspuns:

Nu cred, dar ar trebui să nu insiști cu mesajele, ca să nu pari disperată.

| Cinevainnegru explică (pentru Cduncfujndf):

Știe deja că sunt disperată și că il iubesc multlaughing

| Cduncfujndf a răspuns (pentru Cinevainnegru):

Nu ar trebui să știe, băieții pot profita de o fată care se ghidează mai mult pe sentimente.

| Cinevainnegru explică (pentru Cduncfujndf):

Il cunosc bine
Mi a spus că știe să profite de orice fata dar până acum nu a făcut o
(Chiar acum a răspuns la mesaj

| Cinevainnegru explică (pentru Cinevainnegru):

E doar un copil exact ca si mine și mai e si puțin timid. nu o sa profite, mai ales că si eu sunt deșteaptă și nu mă las prostită ușor

| Cinevainnegru explică:

Mulțumesc tuturor pentru ajutor dar gata am rezolvat problema
❤❤