| anonim_4396 a întrebat:

Am la serviciu o colega. Și i-am zis, ia uite am o crema hidratanta sabon iar ea că ce vrei să îți fac eu că nici nu am auzit de firma asta, iar eu i-am zis că nu are feminitate și că e prea masculină și ea, hai pa. A doua zi, mi-a zis că buna draga, ai fost angajat pentru frumusețe? Și i-am întors spatele și am plecat. Trebuia ca adult, sa procedez altfel?

34 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te suportă cineva la muncă cu atitudinea asta? că mie deja îmi ești antipatic după 5 rânduri

| 70gabriela70 a răspuns (pentru Adry05):

laughing Pune intrebari la misto. Isi pierde timpul pe aici.

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Da.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Amandoi sunteti praf.
Ca adult, trebuia sa ai un minim de respect pentru vietatile care te inconjoara si nu au chef de tine.
Daca esti barbat, ce naiba vorbesti despre creme, din senin?!
Iar daca cineva iti refuza tentativa de bagare in seama, de ce incepi sa jignesti?

| Celcestietot a răspuns:

Trebuia sa ii intorci fata, nu spatele. Acum nici nu imi pot imagina cum arata!

| LoveSleep a răspuns:

Dacă tot bați apropo-ul pe aici în diverse întrebări cum că ai fi frumos, indicat ar fi să nu pui poze cu tine, că te dai de gol. Mișto outfit, geniale combinații, unde te duci, să dai la găini?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Mă duc să îți livrez ajutorul social

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești de la PSD?

| Andreeush a răspuns:

Te-ai purtat foarte urât.

| Sofer a răspuns:

Trebuia sa ii fi răspuns frumos. Mi se pare ca o insulta ce ai făcut.

| alina2k18 a răspuns:

laughing ce treaba are feminitatea cu faptul ca nu stia de brandul Sabon?
laughing

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Daca știe un băiat, trebuia să știe și ea

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta-i buna laughing mie nici nu mi se par bune laughing
Feminitatea nu sta in branduri cosmetice laughing

| 70gabriela70 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am auzit niciodata, dar e ok.

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

I-am cerut alteia niste crema hidratanta și mi-a zis că nu folosește și a rămas blocată când i- a cerut un băiat așa ceva, parcă doar femeile au dreptul să aibă o piele frumoasa.

| anonim_4396 explică (pentru 70gabriela70):

Ești franțuzoaică?

| 70gabriela70 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oui

| anonim_4396 explică (pentru 70gabriela70):

Am și eu o flanela la fel, mi-a croșetat-o mamaia

| 70gabriela70 a răspuns (pentru anonim_4396):

La fel ca ce?

| anonim_4396 explică (pentru 70gabriela70):

Pulover?

| 70gabriela70 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca ti-am citit comentariul inainte sa il stergi. Esti super penibil.
Si apropo cea de pe mine este o rochita. Bine ca esti tu in pas cu moda si stii ce e ala sabon.
Mie mi-ar fi jena sa pun intrebari asa fara nici un sens.

| anonim_4396 explică (pentru 70gabriela70):

Nu l-am șters, l-am modificat. Am incercat sa mă cobor la nivelul tau deoarece nu prea avea sens ceea ce mi-ai zis, recunosc că nu am înțeles din prima. M-am gândit că pe la tine pe la tara se spunea flanea

| Yurisa a răspuns:

Pai foarte bine ti-a facut

| anonim_4396 explică (pentru Yurisa):

Și eu nu i-am făcut bine?

| Alexuţ02 a răspuns:

Nu are treaba faptul ca foloseste crema sau nu cu feminitatea ei, pe mine ce ma intriga e ca e aroganta si te ia cu " ce vrei sa-ti fac eu " poate asta te-a deranjat si pe tine mai mult.

| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
Sfatul meu este sa fii toleranta. Este mare lucru si iti prinde foarte bine. Adica daca nu esti toleranta si incepi sa spui tot ce gandesti vei lucra intr-o atmosfera tensionata mereu si o sa te duci cu sila la munca.
Fii tu inteleapta si buna, spune-i ca nu ai spus-o cu rautate, ca nu ai vrut sa sune asa.

| anonim_4396 explică (pentru 70gabriela70):

Când o să mă transform in fetita îți voi urma sfatul, sista'

| 70gabriela70 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuza-ma ca nu ma uit prea mult la nume si poze de profil, dar majoritatea de aici au niste nickname-uri de te doare capul. De poze nu mai spun.
Oricum sfatul e in continuare valabil si daca esti baiat. Te pup, bro

| anonim_4396 explică (pentru 70gabriela70):

Dorești să fiu fratele pe care nu l-ai avut?

| 70gabriela70 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am, merci.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie doar sa iti tai oole si gata, ca hormoni si comportament de domshoara ai. Pantalonasi pe gleznutele goale... crema hidratanta. Hai zi-ne si la ce salon te pensezi si cu ce te epilezi pe piept, puisor.

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca nu îmi iei ouăle puțin în gura, nu îți spun

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Intii sa le tai, ca trebuie preparate cum se cade.

| Fierăstrău_Georgică_1995 a răspuns:

Ai 10 ani de ceri pareri pe TPU?