| Liviucu a întrebat:

Am mare nevoie de niste fotografii cu o familie, foarte clare, mari ca dimensiune in pixeli si aspectuoase pentru un banner ce va fi postat pe un complex comercial. Sa fie o fotografie cu un el, o ea si un copil si inca 3 cu fiecare separat. O fundita il asteapta pe cel care ma rezolva.
Multumesc...

Răspuns Câştigător
| Liviucu explică (pentru ladyMillion):

Super, este exact ceea ce cautam.
Iti multumesc din suflet.
Poftim si fundita. happy

15 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutathappytongue

| Pitzipoanca a răspuns:

E cam de porc sa ceri pozele pentru care trebuia sa se plateasca niste bani. Asta e Rromania, tara unde proiectantii lucreaza cu Autocadul furat de pe net.

| Cruciuliță a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Asta e Romanica unde nesimtirea si jignirile sunt la ele acasa. De ce nu-ti vezi mataluta de treaba si lasa-l pe om sa se descurce. ce te tocmesti mata la vorba? ti-a cerut cumva o parere personala, special tie? Eu nu cred nici de-mi juri. Te pomenesti ca tu esti icoana din biserica, preacinstita.

| Liviucu explică (pentru Pitzipoanca):

Spre uimirea ta, am Photoshop-ul cumparat tocmai din 2006 pe o licenta de 500 de dolari, Windows-ul la fel, dar tu esti prea bleg ca sa nu rezisti sa nu te bagi in seama aiurea. Ideea este ca dadeam bani pe fotografii profesionale dar ceea ce mi-a placut costa 50 de euro una mica de 100kb, respectiv 500 de euro una de 5 mega. Tu ai da 20 de milioane pe o fotografie tipule?
Si la fel, spre UIMIREA TA, am gasit pe net 19 poze cu o familie foarte draguta fara drept de copyright.
Eu sunt de porc, e OK. Tu insa nu esti mare proiectant incat iti pierzi vremea pe TPU. Deci esti scrof.

PS: Aici toti ne ajutam si nu ne scoatem pe ochi chestii irelevante. Da-te cu capul de pereti data viitoare si abia apoi apasa pe butonul de deschidere al calculatorului. Idiotule.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Liviucu):

Sunt gagica. Nu am nicio treaba cu domeniul tau de activitate. Tu iti deschizi des computerul, gagiule softist? Eu prefer sa il pornesc, de deschis il deschid mai rar. O zi frumoasa sa ai! ^____^

| Liviucu explică (pentru Pitzipoanca):

Da timpul inapoi si de fiecare data cand ai spus parintilor ca vrei sa "deschizi TV-ul" sau orice alta aparatura din casa sa te gandesti la mine. Toti gresim dar ideea mustrarii mele era alta. Tu esti pe aici prezenta pentru misto si nicidecum nu respecti ideea acestui site. Nu stii, nu raspunzi, ai chef de misto, alegi alt site si nu asta. Un administrator ar face bine sa te stearga din sistem. Userii pusi pe sotii n-au ce cauta pe aici.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Liviucu):

Mai, fa-mi raportare. Dupa ce m-am inscris pe acest site, am realizat ca muuulti useri au o atitudine mult mai neplacuta decat a mea (din momentul de fata, de pe acest site). Cum s-ar spune, asa se obisnuia pe aici. Macar majoritatea raspunsurilor mele sunt pertinente, la obiect si corecte dpdv gramatical. Imi permit si eu sa mai dau cu bata-n balta, din cand in cand.

| Liviucu explică (pentru Pitzipoanca):

Eu te inteleg insa da cu bata in balta atunci cand raspunzi unei intrebari puse de un pustan de 15-18 ani si mai ales la acele intrebari care sunt amuzante rau. Tu m-ai jignit direct acuzandu-ma de piraterie desi nu stii cine sunt, cu ce ma ocup si daca ceea ce fac e ilegal cu... scule legale. Acasa aproape toti avem OS-uri fara licenta dar cand ai o afacere nu iti permiti decat legalitatea.
Nu-ti fac nici o raportare, nu sunt genul. Am spus doar ca ai merita. Si chiar daca as face, nu cred ca s-ar rezolva mare lucru. Stii cum e, cand e un site privat si ai pile, poti sa incalci o mie de reguli, ca fiind fiica iubitului tatalui bunicului adminului nu ti se intampla nimic. Pe web-uri nu exista lege, la fel si pe DC++. Fiecare face ce vrea in pravalia lui. Iar regulile? Sunt facute ca sa fie incalcate de cunostinte care nu patesc nimic in comparatie cu un simplu user ce poate lua ban dintr-un motiv penibil. Proprie experienta. tongue

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Liviucu):

Nu am pile. Nu am apelat niciodata la asa ceva, nici nu voi apela vreodata. ^____^.

| Cruciuliță a răspuns:

O familie fericita. Tata, mama si restul... Asta ca amuzament, dupa atata seriozitate :))

http://www.google.ro/......tp?/imgres
Intrebarea e:
Unde-o fi disparut celelalte patru oua din cofrag =))?