| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor! Maine(30 martie) e ziua tatalui meu! In ultima vreme am observat ca imi imprumuta castile cat mai mult ca sa se uite la ceva sau sa asculte muzica! Intrebarea mea este: Sa ii iau o pereche de casti(pe urechi) de ziua lui sau ar trebui sa ii iau altceva! Sincer chiar nu stiu. Daca aveti ceva idei spuneti-mi. Mersi anticipat
Fara prostii daca se poate!

P.S. Nu fumeaza!

Răspuns Câştigător
| Mircea049202 a răspuns:

Bravo! De obicei putini copii se gândesc așa la părinții lor. Daca ai observat ca iti împrumuta căștile mereu, eu zic ca e ideea cea mai buna, o pereche de căști calumea sigur i'ar place și ar aprecia! Noroc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si eu sunt pentriu casti, pare o idee foarte buna, in masura in care, chiar ar avea nevoie de o pereche.

| AlexNab0k0v a răspuns:

Căștile ar fi una dintre opțiuni. Poți lua în considerare un portofel (cadou destul de clișeic). De asemenea, gândește-te la hobbyurile lui.

| Titu_David_1999 a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa ii iei niste casti, si pe langa sa ii mai iei ceva, un set de la Nivea MEN

| karateislife a răspuns:

Bună! Îi poți cumpăra o pereche de căști, dar am câteva idei care te pot ajuta:
1) poți să îi cumperi o cană personalizată
2) o cravată haioasa
3) un tricou cu,, cel mai bun tată''
Sper că te-am ajutat!