| MaTrIx8378 a întrebat:

Am niste intrebari si pentru fete si pentru baieti happy.
1. Cum este mai normal /frumos sa agati, in realitate, sa te bagi in seama cu o fata care nu o cunosti, sau pe net?;|
2. Fetelor, cum va place voua, sa fiti abordate pe net, facebook, sau pur si simplu in realitate, sa vina un tip dragut la voi, si sa se bage in seama cu voi si dupa sa vina totul de la sine
3. Baieti, cum agatati voi?

8 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

E cel mai frumos in realitate. Dar cel mai usor e pe net (Facebook, Messenger).
Eu prefer in realitate sa vorbesc cu cineva. Pentru ca asa daca pun o intrebare nu imi scrie doar raspunsul, ci ii vad si reactia. Pot privi persoana. Este mult mai intim, si mai dragut.
Cum am mai spus, pe Facebook e mai usor, ai timp sa te gandesti la intrebari sau sa formulezi, reformulezi rasunsurile.
Dar eu prefer in realitate big grin.

O zi buna!

| cosmin23a a răspuns:

Mult mai frumos e sa agati in realitate, dar nici pe net nu e rau.
Eu prietena mea actuala am cunoscut-o pe facebook

| Đεмоη a răspuns:

Este mai simplu pe net..Incearca sa ceri ID-ul/Numarul de telefon unei fete care iti place si daca iti da ID-ul/nr inseamna ca este libera si ca si ei ii place de tine. Apoi ii poti spune ceea ce doresti..Asta te ajuta atunci cand esti o fire ma retrasa/timida.Nici eu nu ma prea pricep cum sa agat fete pe strada/in parc. happy Succes

| justHISgirl a răspuns:

Cel mai frumos este in realitate, e si normal priviri, atingeri, zimbete.toate astea nu se pot intimpla pe net.Bafta!

| MaTrIx8378 explică (pentru justHISgirl):

Asa ma gandesc si eu ca este mai frumos in real, n-am incercat niciodata, dar mi se pare aiurea, sa ma bag in seama cu o fata pe care nu o cunosc, si in afara ca nu stiu ce sa ii spun, poate respectiva fata nu ma place fizic sau poate o avea pr, te simti aiurea asa dupa ce aflii., dar de fel voua va place nu? sa se bage in seama baietii cu voi in seama in real nu?

| justHISgirl a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Cel putin mie imi place cind un baiat imi vorbeste in fata.arata prin asta ca e curajos, sigur, si stie ce vrea.le spune lucrurilor pe nume si asta e de aprecitat.astfel ai mai multe sanse sa te placa, pentru ca o poti cuceri nu numai prin cuvinte frumoase ci si prin atitudine si fizic bineinteles.cred ca va fi tot bine

| AnnaaaIsHere a răspuns:

Salutare!
Mie sincer mi-ar plăcea ca dacă un băiat este îndrăgostit de mine să mă abordeze face to face, nu pe facebook.Eu consider că e artificial să încerci să cucerești o fată pe facebookoh go on

| Bz a răspuns:

In realitate!