| brunetzyca a întrebat:

Am niste vesti bune, dar si proaste. Vestea buna este ca vineri m-am impacat cu iubitul meu, si atat de frumos a fost de simteam ca visez, dupa ce ne-am m-ai impacat in seara aceea nu am vorbit nici la tel nici prin mesaje. Iar ieri am asteptat sa dea un semn de viata. Dar nimic, si i-am dat eu, dar nu mi-a raspuns, venind seara eu nu stiam ce are de gand nevorbind la telefon nu aveam cum sa visez.Asa ca eu eram aceea fata nebuna care nu vorbea cu el. Si a iesit eu eram cu niste prietene, dar nu a stat mult ca a plecat cu prietenii lui sa bea. Apoi pe la 10 si ceva s-a intors. Eu eram foarte atasa de un prieten foarte bune de-al meu, si radeam nu imi pasa de nimeni si nimic.CU TOATE CA EU SUNT DOAR PRT CU ACEL BAIAT NIMIC MAI MULT NU A FOST SI NICI NU V. A FI. Iar el cand a vazut a coborat din masina ce a m-ai pov cu ceilalti baieti, si a venit la mine. Si a vrut sa ma pupe. Si eu i-am spus ca: " ce vrei sa faci?(respinzandu-l)" si m-a intrebat daca sunt suparata. si i-am spus ca normal ca sunt daca nu ai data azi nici un semn de viata. si mi-a spus ca a avut foarte multa trebuie. M-a intrebat daca vreau sa merg in oras cu prt lui. Si i-am spus ca nu vreau. ca poate sa se duca. Si m-a pupat asa l-am pupat si eu putin si apoi a plecat.PLUS CA DOUA PRT IMI SPUNE CA EL E ALTFEL SI CA NU STIE SA MA PRETUIASCA. SI NU VREAU SA LE CRED! PENTRU CA EU CHIAR IL IUBESC! CE SA FAC AZI? DACA MA INTALNESC CU EL? SI AM UITAT CEVA NU ARE CREDIT. VA ROG AJUTATI-MA PUNETI-VA IN LOCUL MEU!crying

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aşa, aşa, respinge-l şi după aia tot tu să te plângi că nu te bagă în seamă.
Măi, măi, măi,... şi după aia vă plângeţi că vă tratează naşpa bărbaţii.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mie mi-ar fi de ajuns.
Unei persoane careia ii pasa, indiferenta nu este in portofoliul de alegeri pentru a trata o persoana.

| simina a răspuns:

Am trecut prin asta si nu am avut decat de suferit. Oamenii de genul asta nu merita a doua sansa pentru ca nu face decat sa-si bata joc de tine si sa-si demonstreze lui ca te are la degetul mic de cate ori vrea.Probabil ca rade cu prietenii lui de tine si se fac si pariuri.Scapa urgent de el, ca nu are credit nu e un motiv ci o minciuna si te rog sa ma crezi ca timpul vindeca tot prin uitare si meriti ceva mai bun.(nu te face de ras)

| ALice_4674 a răspuns:

Mai da-i o sansa. daca mai face inca o data mai bine il lasi.nu e de tine

| cata_1747 a răspuns:

Da-i o sansa. Daca ai spus ca nu are credit