| stefanuc a întrebat:

Am o întrebare legată de vise! De la o vreme am inceput sa o visez iar pe fata pe care o plac! Aș dori și eu o semnificație și o descriere a fiecărui gen de vis! De exemplu acum 2 seri am visat că ne vom întâlni cum ar veni ieri dimineață în fața liceului o dată când mă duceam la liceu și a doua oară când am ieșit din liceu să mă duc să îmi cumpăr un caiet! Și ieri s-au întâmplat! Sper că ati înțeles ce am vrut să zic!

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Este un deja-vu, cand visul tau o sa se intample o sa ai o senzatie ca ai mai vazut asta sau ai mai facut asta candva. Presupun ca nu ai vazut cum se termina visul de aia il si ai ca sa faci tu urmatoarea miscare. Sper ca te-am ajutat, fundita?

| stefanuc explică (pentru Sunshine123):

Adică? Poți fii mai explicită?

| Sunshine123 a răspuns (pentru stefanuc):

Hmm, deci tu ai visat ceva si a doua zi chiar s-a intamplat. Asta e un deja-vu. Cand fazele alea din vis s-au intamplat te-ai simtit de parca iti aminteai ceva sau ti se parea ca te-ai mai intalnit cu fata aia o data. De multe ori cand visezi chestii de astea e foarte probabil ca ele sa se intample cat de curand sau poate in viitor se vor intampla.

Răspuns utilizator avertizat
| Sunshine123 a răspuns (pentru florynstefan1):

Am 17 ani e ok dar eu nu am whatsapp dar il pot instala si vorbim.

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Visele nu înseamnă nimic. Ele apar din mulțimea gândurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmeaza sa visezi un contact sexual, apoi o sa se intample. (cred ca il visezi diseara)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele nu au semnificatii asa cum crezi tu

| Catalin77945 a răspuns:

Amice,visele apar din ingrijorarile si nevoile omului...mai sunt si cazuri in care visezi cv ce se intampla peste ceva timp dar asta e altceva.

| pilu999 a răspuns:

Visele reflecta in mare parte ceea la ce te gandesti, normal ca tu daca te gandesti la o persoana pe care o placi o sa o visezi in tot felul de situatii mai mult sau mai putin logice, chestia cu semnificatia unui vis e o abureala totala.