| Rihana499 a întrebat:

Am o întrebare nu vreau sa fiți răutăcioși... dacă naști poți lasă copilul in spital?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce intrebare, cum sa nu fiu satana pe lume cand citesc asemenea intrebare, femeie e copilul tau, nu ai pic de compasiune, esti psihopata

| Freya1 a răspuns:

Te grabesti sa nasti cu o luna mai repede ca nu mai poti duce sarcina, vrei sa iti lasi copilul la spital probabil din niste motive tampite dar sa te f.i nu te-ai putut abtine...
Sa nu fim rautaciosi cand din cauza femeilor ca si tine avem copii prin orfelinate, sau ce se sinucid, sau ce fura si dau in cap si ajung aurolaci.Da de protectie nu ai auzit? Daca nu esti capabila sa resti copii de ce te f.i?
Da-l la centru de plasament sau spre adoptie.Dar te rog eu si in numele altora sa nu te mai inmultesti, leagati trompele si f...e pana iti vor iesi ochii.

| SilentRain a răspuns:

Trist, foarte trist uite asa se abandoneaza inca un suflet nevinovat,, inca un copil cu viitorul distrus
Vezi daca poti sa-l dai spre adoptie, sa-l creasca cineva care chiar il merita si pretuieste

| AleexisViol3t a răspuns:

Cred ca da, dar mai bine il dai spre adoptie

| Larissa12 a răspuns:

Dupa parerea mea, decat sa il lasi la spital, mai bine l-ai duce la un centru de plasament, daca chiar nu vrei sa il pastrezi.