| IoanaMaria321 a întrebat:

Am o poveste tristă.

Am o relatie sexuala cu un coleg de clasa IX-a A si eu sunt in aceeasi clasă, relatia aia sexuala a inceput de clasa a V-a A, m-a pipait pe sani si pe par in timpul pauzelor, colegul respectiv mă hartuieste sexual. In clasa a VI aceeasi situatie, inca doi colegi se luau de mine. La fel si la baia scolii m-a asaltat. In clasa VII la fel, doar ca plecase un coleg mai obraznic si cel blond era cauza relatiei, nu sunt iubita cu cel care m-a hartuit. In clasa a VIII am avut un prieten si m-a aparat de baiatul care se lua de mine, venea momentul sa ma pregatesc pentru examen, el iar s-a luat de mine si m-a pipait la sani si la fund. De data asta venise pandemia de covid-19, am scapat de el cu pipaitul, eram fericita pana la examen, iar l-am vazut, imi veneam sa ma duc la sectie dupa examen si voiam sa fac test de virginitate, dar nu eram virgină. După examen m-am bucurat de vara pana in toamnă. In clasa IX-a A, iar m-a luat la hârță, m-a pus sa ma ating de el. Vă rog să mă ajutați sa scap de acest cosmar

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Din pacate noi nu te putem ajuta cu altceva decat cu sfaturi.
Iar sfatul meu este sa spui parintilor si/sau autoritatilor ce ai patit, indiferent cat de dificil ar fi pentru tine. Abuzul sexual nu este o gluma sau o joaca, este ceva extrem de grav.

| IoanaMaria321 explică (pentru johnnny123):

Le-am spus la parinti de mai multe ori

| romeo78 a răspuns (pentru IoanaMaria321):

Atunci la protecția copilului mergeți și cereți ajutorul pentru această problemă.
Oricum, o vină are și școala prin lipsa supravegherii de către profesorii desemnați în pauze să meargă pe culoare.
Nu se poate ca cineva să nu fi văzut nimic.
E un altfel de "bulling". Ori, faptul că nici părinții nu v-au ajutat au adâncit, agravat problema.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu vrei băieți cu note mici la catalog, dar pe ăia deștepți îi vrei sau cum? Nici tu nu pari deșteaptă. Ai folosit cuvântul sexual de vreo 30 de ori și în jumate din cazuri era prost pus. Deci povestea ta e foarte neclară și o relatare mult prea dezordonată ca să pricep ceva.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Medicamentatia nu se neglijeaza!

| Amali23a a răspuns:

Politie

| Mihaa890 a răspuns:

Doar fiind sincera cu părinții tăi, poți scăpa.