| Felicia047 a întrebat:

Am o prietena cu care am deja 5 luni de relatie. Eu nu stiu cu exactitate ce sa fac. Inca o iubesc si nu stiu de ce mi-as dori sa ma despart de ea. Tipa ma iubeste foarte mult. Mi a oferit virginitatea ei si nu stiu de ce dar ma iubeste foarte foarte mult.
Vreau un sfat de la voi
Ce sa fac sa ma despart sau nu de ea?
M as despartii dar stiu ca o v-a ranii foarte mult

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Pai daca nici tu nu stii de ce te-ai desparti de ea, de ce sa o faci?

Te desparti de cineva cand ai un motiv sau mai multe, dar daca tu nu ai de ce s-o faci?

| Felicia047 explică (pentru Ineys):

Corect m ai motivat sa incerc sa dau frau din nou acestei relatii. Mersi mult!

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cica o iubesti da tu te gandesti s-o parasesti laughing) Vai de capu tau, pacat de fata aia.

| whatevernvm a răspuns:

Săracii

| darrio2007 a răspuns:

Avand in vedere numele tau, esti lesbiană?

| Freya1 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim noi daca sa te desparti de ea sau nu.Plus de asta daca ai un impas in relatie cred ca trebuie sa vorbesti nu sa te desparti.
Comunicarea si compromisul este secretul intr-o relatie.

| Hammurabi a răspuns:

Eu zic să te desparți de ea.
Dacă a avut tupeul să-ți ofere virginitatea nu mai merită să continui.

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Lasa-l in pace ca e pe principiul afara ploua pentru ca merele sunt verzi. Eu personal nu am inteles nimic din "problema" lui.

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

Problemă existențială.
Are o prietenă de 5 luni și nu știe ce să facă cu ea.

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

5 luni? Gata, e expirata! Alta. Mai ales, vorba ta, daca I-a dat si virginitatea ei cado...

| GirlOnline81 a răspuns:

Sfatul meu este sa pui punct relatie, spre binele fetei asteiawinking.

| OrdanKarris a răspuns:

Observ ca nici in cuplurile lesbi, muierile nu se pot abtine sa nu joace jocuri muieresti prostesti. Vrei s-o parasesti pentru ca e lipicioasa cu tine. Ti-a oferit virginitatea, e atasata de tine exact cum ar trebui virginele sa fie, iar tu vrei sa-i dai zona pentru ca traiesti cu impresia ca poti gasi pe cineva mai bun. Iar cand zic cineva mai bun ma refer la cineva care sa te trateze cu sictir, pentru ca in mintea ta de muiere confuza si idioata, cineva care te trateaza la high sictir e cineva demn de dragoste, iar cineva care este atasat de tine natural si rezoneaza cu tine ar trebui inlaturat ca o mizerie. Permite-mi sa-ti aplaud prostia!

| Jigorugu a răspuns:

Ai prietenă și tu te numești Felicia. Ce fel de virginitate ți-a oferit?