| hbjjhdsbvhbsdkv a întrebat:

Am o problema cu mama. Sa va explic tata e plecat in strainatate si stau cu mama cu bunica mea (paralizata pe pat crying) si mai nou cu sora mea mai mare de 20 de ani eu am 13 ( s-a mutat acasa sora mea pentru iubitul ei a plecat in Germania si sta cu noi nu mai plateste chirie in oras si a venit acasa nu ma inteleg bine cu ea tot incepe la cearta eu vreau sa ne intelegem dar ea nu imi da pace) mama tine mult cu ea si isi bat joc de mine, rad de mine si numai de rusine ma fac, cand sunt numai eu si ea ne intelegem bine dar cand e si sora mea deja tine cu ea crying imi vine sa imi iau bagajul si sa plec dracu da nu am unde toate neamurile mele cred ca tin mai mult la ea pentru a fost fotomodel in Turcia crying dar eu?! Pe mine m-au uitat si i-am zis la mama ca numai cu ea sta si eu nu mai exist si nu a zis nimic crying( as vrea sa mor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calmeaza-te. Gaseste o solutie. Fa in asa fel incat sa-ti petreci tot mai putin timp in preajma lor. Petreci timpul cu o prietena/ prieten. Gaseste-ti unul/ una daca nu ai. Poate starea pe care o au e de la stres.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Copilarii!
Daca nu ai mai baga-o pe sora ta in seama sau nu ai mai zgandari-o, nu s-ar intampla nimic!

| DavidoffUser a răspuns:

Ahahahhaha