| dirtull a întrebat:

Am o problema cu "mama soacra". Ma duc la prietena mea, totul bine si frumos, stam, nu ne zice nimeni nimic, mergem sus stam acolo singuri, nu ne zice nimeni nimic apoi plec. seara imi spune prietena ca a certat-o nu stiu ce ca stam numai sus. maine ma duc sa discut cu maica-sa, avand in vedere ca suntem de 7 luni impreuna si ma cunoaste destul de bine dar nu stiu ce o apuca, inteleg ca se teme pentru fata ei dar exagereaza. eu am 15 ani jumate, ea face 15 acum. ce ar trebui sa ii zic mamei ei? in afara ca sa nu isi faca griji ca nu se intampla nimic, ca am grija de ea, dati-mi niste sfaturi care ma pot ajuta, ce as putea sa ii spun si chestii de astea. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Andreea_8819 a răspuns:

Sunteti destul de tineri pentru o relatie de 7 luni, eu am 16 ani si prietenul meu 19 si avem doar 6 luni, dar daca voi va placeti:p...eu zic sa vorbesti calm,fara sa ridici vocea,pentru ca ai dreptate. spune-i ca daca o deranjeaza(pe mama soacra), nu mai vi pe la prietena ta, desi tu si ea doar stateati de vorba sus.si chiar asa este,te poti intalni cu prietena ta in alte locuri, fara sa stie nimeni, eu asa fac...fiti copii cuminti:*

9 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ce ai gandit este ffff bine Cu duhul blandetii treci muntii Te pup

| alina_9433 a răspuns:

La 15 ani tu inca trebuie s te joci cu masinutele, da nu sa iti bati capul cu asa chestii, esti prea mic.asta e parerea meabig grin

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Sunt fata...Ma pun il locul mamei prietenei tale...Ii este frica sa nu ramana fiica ei insarcinata, cred.Adolescentii din ziua de azi le sta gandul numai la prostii mai ales celor de 15 16 17 18 si 19 ani.Probabil a auzit fel si fel de porcarii de la stiri cca nu stiu ce copila de 13 ani a ramas insarcinata.
Ii poti explica ca nu esti genul de baiat care sa se gandeasca la prostii si ca tu nu te grabesti.Ii poti spune ca dupa 18 ani ai timp(doar asa ca sa o linistestilaughing ). Spune-i ca va ducetzi sus ca sa vorbitzi mai intim sau zici si tu ca sa iti arate ea nu stiu ce.
Stiu ce simte mama ta soacra... Sper ca te-am ajutat
Bye

| BGI a răspuns:

Pustiule, baga-ti mintile in cap si asculta ce zice lemonshu. El a fost ca tine, si ca mine, dar pana ajungem noi ca el mai este. Grija "soacrei" tale este fondata, avand in vedere faptul ca ( virgula ), copilaria s-a maturizat sever. Majoritatea adolescentilor cam asta au in cap, sa dea din fund si cu asta basta. Stiu cum te simti pentru ca am trecut si eu prin asta, dar dupa, cand chiar s-a intamplat ceva ce nu trebuia ( s-a rupt prezervativul chatterbox ), mi-am dat seama ca soacra mea avea dreptate. Imi dau seama ca aveti si voi nevoie de momentele voastre in care sa stati amandoi, sa va giugiuliti si ce mai vreti voi, dar fii mai destept cu 5 secunde si stati amandoi in alta, parte. De exemplu: intr-un parc, la un suc, o prajitura ceva, doar sunteti copii.

| Just141Me a răspuns:

Tinand cont de faptul ca ai 15 ani la ce se astepta mama soacra sa stai la o cafea cu ea? Sunteti tineri ar trebui sa nu-si mai faca atatea griji pentru fata ei daca tu spui ca va placeti si e ok totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Santeti doi putoi, la varsta cand alearga hormonii, si voi nu-i puteti stapani.greseala lor ca va lasa singuri sus, daca venei la mine iti dadeam eu de lucru si tie si ei ca sa fiti impreuna dar nu prea aproape.si cand peste ani invatai si altceva decat sa dai din fund am fi discutat amandoi ca doi BARBATI.deocamdata ai inca la gura cas, si nu faci bine ca stai cu ea sus, cand treci pe la ea.in fata mamei ei deja ai o reputatie si un comportament deplorabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dirtull ca sa nu raman dator chir daca ai 15 ani...pana sa inveti tu sa faci laba bine, eu am 30 de ani de activitate sexuala, cu urmari fericite.asa ca nu ai gacit.asa cum am spus insa te pot ajuta.pot vorbi cu soacra ta?

| dirtull explică:

Iesi ma lemonu stiu. esti tu tare in gura, probabil ca esti un labar care sta numai pe TPU si nu are viata sociala.

| dirtull explică:

Ii mult 30 de ani de activitate sexuala, probabil ca ai pielea palmei batatorita bine, bataturi alea alea. tot mi se pare ca esti un ratat. la 45 de ani cat ai tu daca ai 30 de ani de activitate sexuala, stai pe TPU si vorbesti cu copchii ca noi si iti pierzi timpul. succes cu familia