| Emiliaemy1992 a întrebat:

Am o relație de 3 luni si părinții lui nu ma vor, ce trebuie să fac?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta ce vor parintii lui, ca nu ei sunt cei care se casatoresc cu tine, ci baiatul lor.
Cere-i lui sa decida ce vrea: pe tine sau pe parintii lui!
In functie de deciai lui, va casatoriti si traiti impreuna.
Daca el alege parintii lui, nu mai pierde timpul si vezi-ti de drum.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergeti mai departe

| cristimihailov a răspuns:

De ce faci pipi contra vantului?

Parintii il vor influenta in cele din urma si tu vei trai o groaza de nervi aiurea.

Cauta altul si gata.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=C5cn9bc9r5I scurt si la obiect la cimitir mai sunt locuri.

| Alexuţ02 a răspuns:

Dupa cum cunosc faze de genul acesta, depinde-n mare parte de mentalitatea parintilor lui, stai putin si reflecteaza. sau da-ne detalii de ce nu te-ar vrea. poate problema e la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va iubiti, ar trebui ca el sa stie sa ia atitudine in fata parintilor lui. Nici nu ti poti imagina cate relatii care ar fi putut si minunate au fost distruse de catre niste parinti psihopatici. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Daca el te iubeste nu contează ce cred părinți lui cu timpul o sa te placă si ei...

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Ce treaba au părinții lui sau mai bine zis ce treaba ai tu cu ei lasă i in pace o dată ce tu te înțelegi bine cu fi su laughing))

| Nonolita a răspuns:

1. Care este varsta ta?
2. Stii motivul pentru care nu te vor?
Fara sa stim noi astea, nu stim nici cum sa te sfatuim.

| Rihhana1 a răspuns:

Depinde daca te iubeste sau nu partenerul tau, altfel se vor baga intre voi si veti avea de suferit.

| TheWolfOficial1 a răspuns:

Hmm. In primul rand, de ce nu te vor? stii asta? tinand cont si de varstele voastre, mai multe chestii pot fi luate in calcul. Daca totusi sunt oameni cum se cade, de ce nu incerci sa vorbesti cu ei? daca ai cu cine, poate fi foarte util.
Ai putea sa ii rogi sa iti dea o sansa.
Totusi, voi sunteti voi si e relatia voastra, nu a lor.
Daca primele doua nu merg, poate timpul e cea mai buna solutile.
Bafta ^^

| VasileEmilia a răspuns:

Buna!
Nu conteaza ce cred parintii lui, conteaza ca va iubiti cu adevarat. Daca vor vedea asta, sigur o sa te accepte.