| BaiatuCuCrize1 a întrebat:

Am o relatie de 5 luni cu o fata si parintii ei nu sunt de acord cu mine ca sunt tigan ...cum as putea sa o scot din casa fara sa stie maica-sa, tacsu? Ps.o tine inchisa cu cheia si nu am cum sa vb cu ea, va rog ajutati-ma, n-are prieteni care sa ne ajute, fara hate.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai pe curu tau, vandamurile le lasi pentru alta ocazie nu produci un film sa faci actiune ci traiesti in realitate

| sierra1 a răspuns:

Vârsta voastră este?

| Freya1 a răspuns:

Nu vreau sa fiu răutăcioasă dar poate tocmai pentru ideile astea nu va lasa ai ei impreuna.
Dacă erai băiat cu capul pe umeri le demonstra părinților ca esti ok, demn de incredere, cinstit, harnic nu o furai din casa.

| JicaContra a răspuns:

Pe fereastra?
speraclu?
telefon la 112 ca a luat foc, casa si sunt incuiata in casa?

| EcceHomo a răspuns:

Vai, păi și nu ai un unchi, un verișor care să te învețe? Cu agrafa deschizi ușa, însă vezi să nu ți se lipească tv-ul de mână.happy