| thewolf1222 a întrebat:

Am o relatie de ceva vreme, ea e rece, nu mai este ca la inceput imi spune ca nu mai simte ce simțea la inceput treaba e ca nu ne-am mai vazut din ianuarie, urmează să ne vedem luna viitoare, nu are pe nimeni vorbim zilnic, la începutul relației si-a pierdut încrederea în mine, am facut mici greseli dar am continuat. Asta sa fie problema? faptul ca nu ne-am mai vazut de atâta vreme? distanta? multumesc. orice sfat e bine primit. precizez ea are un copil.

Răspuns Câştigător
| Al3rT a răspuns:

Nu cred ca poate cineva sa iti ofere sfaturi pentru problema pe care o ai. Singura rezolvare care poate sa fie cea mai benefica cu tine este sa discutati amanuntit despre problemele tale si ale ei. Intreab-o ce s-a schimbat, care sunt lucrurile care o deranjeaza si chestii. Spune-i in primul rand cum te simti cu adevarat si ea o sa te inteleaga, vorbeste-i din suflet. Doar cu un sfat pot sa te ajut, restul depinde de tine.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Relatiile astea la distanta nu vor rezista niciodata.
Deci, era de asteptat sa nu functioneze.
Sfatul meu este sa-ti cauti pe cineva local, din satul sau oraselul tau.
Da-i pace, ea vrea o relatie stabila, sau una pe care se poate baza ca are si un copil, iar copilul primeaza in viata ei.

| thewolf1222 explică (pentru Violleta2022):

Tinem legatura, cateodata e rece cateodata nu, merg acasa pentru a vedea dacă mai avem sentimente ca la inceput si o i-au cu mine aici happy ea a hotărât asta

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Deci ai o relatie de dusmanie cu cineva. Am inteles bine, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a spus frumos ca vrea sa va despartiti, ce mai vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii care nu se vad se uita. Asa si la voi. Plus ca are copil. Are alte preocupari decat persoana ta.

| Hexiled a răspuns:

Cred ca ar vrea mai mult suport din partea ta, din moment ce zici ca are un copil. Ea ca mama trebuie sa si protejeze copilul si nu poate avea incredere in oricine. Arata-i cand va intalniti ca esti un om de baza pentru ea si un ajutor