| florin17 a întrebat:

Am primit de la o fata o inima de culoare mov si una galbena Inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Axattys a răspuns:

Fetele pun inimi de multe ori fără nicio treabă rolling on the floor dacă fata vorbește mult cu tine și îți acordă atenție, is ceva șanse să fie ceva tongue

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu e albastra degeaba.

| metehne a răspuns:

Depinde în ce context, deși e probabil să te placă. Fetele nu oferă (inimi mai ales) așa. oricui.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Movul este culoarea curvelor, iar galbenul, culoarea geloziei. pe ea ar trebui sa o intrebi cum sa pozitionezi culorile. Succes

| Elena9328 a răspuns:

Înseamnă că te tine, până apare altul mai bun. Pe bune? Îți faci speranțe la doua inimi puse de pe o tastatura?! Daca ți place fata, spune-i. Ce ai de pierdut? De-asta se ajunge la amăgiri. Că ne facem scenarii tâmpite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt a vrut sa-ti spuna ca a facut cancer si hepatita la inima din cauza ta.

| ShamelessQboy a răspuns:

Așteaptă să vezi ce culori iti mai trimite!

Răspuns utilizator avertizat