| anonim_4396 a întrebat:

Am primit de la un prieten o inregistrare cu o conversatie audio dintre un coleg de facultate si niste necunoscuti si printre astea necunoscutul a spus despre noi (baietii) un lucru nasol, gen i-a spus colegului ca a auzit ca noi suntem cam... (cuvinte nasoale gen sa ne injoseasca), iar el a tacut, nu a zis nici da sau nu, desi ma asteptam sa zica ca nu e adevarat, doar era un strain, dar tacerea e un raspuns afirmativ pentru mine si m-a dezamagit. Desi pana astazi il credeam ok pe respectivul coleg, iar acum sa aflu ca are o parere foarte nasoala despre noi. Voi ce parere aveti? Cum interpretati faza asta?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Uite-te in oglinda si gandeste-te daca nu cumva a avut dreptate, macar partial.

| darrio2007 a răspuns:

O porcarie de copii. Neinteresant.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un necunoscut a spus despre niște necunoscuți ceva nasol unui coleg.
Ce valoare are o afirmație anonimă, spusă de cineva? Chiar are valoare încât să strice o relație? Chiar nu are.

| Speranta12 a răspuns:

Chestiuni neimportante. Viata e dura si merge mai departe cu bunele si cu relele ei. Ai atatea chestiuni importante de rezolvat, lasa nimicurile.