| Diva a întrebat:

Am senzatie ca nimeni nu ma suporta. Dati-mu un sfat! Paste Fericit

Răspuns Câştigător
| lindemona a răspuns:

Buna,

Stai linistita, este o senzatie trecatoare. La fiecare ni se intampla sa avem astfel de zile. Poate sunt pricinuite de cei din jurul nostru, insa de cele mai multe ori, chiar noi ne creeam aceasta senzatie. Asta nu inseamna ca nimeni nu ne suporta. Incearca sa iesi in parc, la o plimbare, cheama o prietena, o vecina la o cafea...socializeaza.
Uneori asteptam ca cei din jurul nostru sa ne invite si sa ne "bage in seama", dar nu observam faptul ca poate si noi i-am neglijat si de aceea se comporta asa cu noi. Viata nu se termina prin simplul fapt ca o persoana iti intoarce spatele. Sunt atatia oameni. In viata mereu vor fi persoane care tin la tine, chiar daca nu iti arata, si persiane care iti intorc spatele sau nu te suporta. Asta nu ai cum sa eviti. Doar uitata mai bine in jurul tau!

O saptamana frumoasawinking

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

E doar o senzatie. O statistica spune ca mereu in preajma ta, de-a lungul vietii, vor fi cel putin doua persoane care sa fie indragostite de tine, chiar daca nu ti-o spun. Asa ca, fii sigura ca mai este cineva pe lumea asta care sa te suporte. Doar ca tu nu bagi in seama acest lucru.

Răspuns utilizator avertizat
| Remember_1479 a răspuns:

Cel mai bine ii intrebi pe ei daca nu te suporta. Poate e doar senzatia ta big grin

| danrey a răspuns:

Vorbeste cu ei/ele caci unii sunt chiar idioti si ar face multe sa crezi ca le esti prietena chiar daca nu te suporta.asta doar ca sa-si bata joc de tine