| Luana11062002 a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere. Cred ca mama il inseala pe tata. Vorbeste la telefon cu un barbat pe care nu l-am intalnit niciodata si pana acum o luna, nu am mai auzit vreodata de acest barbat. Poarta conversatii scurte cu el, cel putin cand sunt eu acasa. Se intalnesc cateodata cate o juma' de ora sau, cel mult, o ora. Ce mi se pare ciudat este ca mama nu pomeneste de barbatu' asta niciodata cand e tata acasa, iar ea obisnuieste sa ii spuna totul tatei, dar si mie. Si alt lucru ciudat este ca acest barbat nu telefoneaza niciodata cand tata este acasa.
Ce sa fac? Sa pastrez tacerea inca o vreme, ca sa ma asigur ca este asa?

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa ai dovezi foarte clare ca il inseala, ca poate sa fie doar o coincidenta iar acel barbat sa fie doar un prieten, iar tu sa te apuci sa faci circ din nimic nu e bine. Deci trebuie sa ai dovezi foarte evidente si sa fii foarte sigur ca il inseala, apoi tu decizi daca divulgi secretul sau nu.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dai drumul altfel tactu o sa zica ca ai fost de partea ei si cand dai de greu el va fi in bratele altei femei si o sa-l doara in p de tine

| RAY a răspuns:

Tu vrei sa ai parinti despartiti? ai habar ce vrei sa faci? si daca il inseala asta e

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu zic ca ce e intre parinti sa ramana intre parinti -_-

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Adică nu ti-ar păsa?

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Ba normal ca mi-ar pasa... Dar, ah. Sincer nu este ce-a mai potrivita tema despre care as putea sa discut sad

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Stiu de ce.E in regulă!

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Ma bucur ca ma intelegi.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ok.

| R0R0 a răspuns:

Nu stii nimic sigur.Cel mai bine e sa o intrebi pe mama ta cu privire la asta. Sigur are o explicatie!

| SergiuBoss11 a răspuns:

De unde stii ca vorbeste cu un barbat, si nu cu o femeie?
ce ii spune acelei persoane?