| AnonimInSuferinta a întrebat:

Am si eu o problema cu care ma confrunt de ceva timp si la care nu gasesc raspunsul potrivit si sper sa ma ajutati. Am avut o relatie cu o fata vreo 6 ani iar anul trecut am inselat-o si ea a aflat acum 3 saptamani. Am avut fel si fel de conversatii i-am explicat ca sincer imi pare rau nu stiu ce a fost cu mine nu stiu la ce m-am gandit regret foarte mult i-am jurat ca nu se va mai intampla ca o sa ma schimb si chiar asta si ea a vazut ca am inceput sa ma schimb dar problema e ca intre mine si acea persoana cu care eu am inselat-o nu a fost ceva serios nu au fost sentimente nu a fost dragoste nu a fost nimic a fost doar asa o aventura, o partida de sex eu unul nu am simtit nimic pentru ea dar ma gandesc ca ea s-a indragostit de mine cred, si doar i-am spus ca am prietena si ea nu a avut nimic impotriva si dupa ce s-a intamplat toate astea, eu, pentru ca nu am simtit nimic pentru ea am inceput sa realizez ce am facut si am renuntat la ea si i-a spus tot ce s-a intamplat iubitei mele dar macar de ii spunea numai adevarul dar pe ici pe colo a mai inflorit la greu si acum fosta iubita ma acuza ca eu i-as fi facut sex oral ceea ce nu este adevarat si am mai primit cumva o sansa ca ea sa ma ierte si sa treaca peste si chestia ar fi ca eu sa ii demonstrez ca nu i-am facut sex oral acelei persoane dar cum as putea face asta pentru ca fosta mea iubita mi-a spus ca daca vine aia si ii spune ca nu i-am facut sex oral nu are nici un rost trebuie sa ii demonstrez eu prin vorbe fapte si credeti-ma ca nu stiu cum sa fac... aa si mi-a mai spus ca ea stie cum adica a gasit ceva cum sa ii demonstrez dar am incercat prin toate metodele sa aflu si nu am reusit si nici ea nu vrea sa imi spuna. Faza e ca dupa ce s-a intamplat toata prostia asta ea nu mai are incredere in mine si trebuie sa ii demonstrez cumva prin fapte si vobe si daca voi reusi ma iarta si a zis ca face tot posibilul sa treaca peste. Va rog daca ma puteti ajuta va voi ramane recunoscator. Orice detaliu, sfat este bine primit... Va multumesc.

12 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Te asteapta numai nasoale de acum incolo, eu asta inteleg d-aici. laughing

| Hombre a răspuns:

"Nu sunt suparat ca mi-ai dat un cap in gura si mi-ai scos doi dinti ci de ce mai injurat", cam asta spune prietena ta, te-a prins cu chestia asta la mana si acum te joaca si cu cat te milogesti mai mult cu atat te toaca mai mult.Pasta n-am mai auzit-o pana acum, nu e suparata ca iai tras-o in pasaroi si ca ai facut sex oral, ce sa-ti spun, baliverne. Daca tipa aia ii spune ca iai tras-o si in gaoz prietena ta ce face te iarta pentru sexul oral si ramane suparata pe gaoz, stii ceva fratioare, fai un sex oral si incheie socoteala ca oricum e cotoioasa treaba.

| Blondamea a răspuns:

Buna pai poti incerca sa le aduci pe amandoua fata in fata sh ea sa spuna ce s-a intamplat iar daca vezi ca minte sp iubitei tale ca nu e adevarat pentru ca sincer e atre incurcata problema iar daca ea te ubeste at are incredere in tine si in vorbele tale.bafta

| antonia_6976 a răspuns:

E ceva normal sa-si piarda increderea in tine.Ea probabil ca zice "daca a facut-o o data, nu va ezita s-o faca a2a oara". Pe deasupra aveti o relatie lunga,nu inteleg ce ti-a trebuit alta,atata timp cat iubita ta iti oferea tot ce aveai nevoie,nu inteleg. Tu o cunosti mai bine trebuie sa stii ce o impresioneaza pe ea, sa-i faci pe plac tot timpul, dar nu trebuie sa devi sclavul ei doar sa-si recapete increderea in tine. Poate ca are vreo prietena f buna la care ii povesteste tot, ia legatura cu acea prietena si intreab-o ce zice iubita ta despre tine si ce ar mai fi de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic sa-i faci ei sex oral, ca s-o convingi.asta inseamna prin fapte.trebuie sa pui botul la savarina fetii, daca la cealalta nu ai facut-o.asa i-ti va demonstra si pretena ta cum se face sex deadevaratelea.ai crezut ca daca o inseli esti tare? nici nu stii cate stie ea, fara sa-i spuna aia.

| deyutzyk97 a răspuns:

Pai trebuie sa-i demonstrezi ca fata cu care ai inselat-o este doar o ipocrita care vrea sa va desparta o sa te gandesti tu la un plan de exemplu chemi un prieten de-al tau sa se combine cu aia care ai inselat-o si pe urma prietenu tau sa-i zica la o presupusa iubita pe care o are si pe urma sa vezi ca o sa-i demonstrezi altcumva nu stiu

| adaanda a răspuns:

Draga sti vorba "dupa fapta si rasplata"?! Tu cu mana ta ti-ai facut'0, daca as fi fost in locul iubitei tale ti-as fi dat un sut in cur sa zboooori, esti infect dragule.:-s

| mariuscristi a răspuns:

Fratioare gata nu mai exista incredere intre voi intr-un final te va parasi. nu acum nu peste 1 an dar se va desparti de tine

| Straw a răspuns:

Eu zic sa-i explici ca nu ai facut acest lucru.si cand faci dragoste cu ea.nu incerca sa-i faci iubitei sex oral.pentru ca o sa creada ca ai mai facut.da sa faci in asa fel in cat sa vada ca nu iti este scarba de ea. sper sa te fi ajutat!

| madalina97ionela a răspuns:

Pai ce sa iti zic.cu vorbe texte nu faci nimic.trebuie sa ii demonstrezi prin fapte ca o iubestii.

| andreaz323 a răspuns:

Parasestele pe amindoua si gasesteti alta iubita

| niko32 a răspuns:

Prin asta am trecu si eu. si pe mine m-a inselat iubitul si au trecut 5 ani de atunci si nici acum nu mai am incredere in el dar l-am iertat pentru ca l-am iubit si nu vroiam sa creasca copilul fara tata. daca intr-adevar te iubeste te va ierta. Aratai ca o iubesti si ca regregi ce ai facut