| anonim_4396 a întrebat:

Am surprins niște mesaje interesante pe Facebook lui gagica mea. I-a răspuns la un băiat pe story "frumosul meu :* "
Iar la altul îl întreba când vine în țară. Și dacă putem vorbi dimineața pe apel la 6. Asa spunea ea. Iar altceva mai dubios. Trimite poze cu ea unchiului ei sau ce o fi ca pare în vârstă. laughing
Iar el răspunde "Puuuuup dulce buzele tale pui pa, pa".
Am motive sa o părăsesc pentru asta?

14 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu ai.
La cum se comporta, nu cred ca vrei s-o iei de nevasta.
Dacă nu vrei asta, nu vad niciun motiv pentru care ar trebui sa te despărți de ea.
Mai ales acum ca va puteți juca de-a unchiul și nepoata.

| Invictusman a răspuns:

Avea dreptate Napoleon al drecu.

Răspuns utilizator avertizat
| Saiko10 a răspuns:

Nu stiu sigur la faza cu unchiu, dar este posibil sa fie ceva acolo. dar la fazele cu baietii aia cam scartaie.eu nu prea as avea incredere in ea. am intalnit si eu una de genul si chiar nu iti dai seama la inceput si poti sa ignori semnele astea si sa iti gasesti scuze dar pana la urma sa se dovedeasca ca de fapt te insela. ai grija ce faci gandeste bine si afara din cutie si vezi daca merita.

| Vântulalb a răspuns:

Un unchi pupa pe buze?! Ciudat.

regis
| regis a răspuns:

Ce nume potrivit ti-ai ales...

| sierra1 a răspuns:

In doi timpi și trei mișcări!

| johnnny123 a răspuns:

Ea stie ca e "gagica ta"? Poate nu a informat-o nimeni si tu esti singurul care crede asta.

| AndreeaWTS a răspuns:

Păi dacă "unchiul" are suficienți bani... poate e bine și pentru tine.

| Sofer a răspuns (pentru AndreeaWTS):

O fi bine. Dar nu știu ce relație are cu unchiul ei.

| Sofer a răspuns (pentru johnnny123):

laughing femeile

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Las-o omule, las-o! E clar ca nu e soi!

| Mosotti a răspuns:

Daca cu tine e okey, ce te int ce face in rest, si cu cine? Conteaza doar sa fie cu tine f okey, atata tot.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Asta isi largeste *** cu alti 100 de tipi si tu te intrebi daca ai motive sa o parasesti