| Florin_Octavian_Preda_1980 a întrebat:

Am uitat parola de acces la contul my Vodafone. Cum pot sa o recuperez sau cum pot sa o schimb. Multumesc.

Răspuns Apreciat de Editori
| Violleta2022 a răspuns:

Sub contul de logare este o casuta cu o intrebarea, daca ti-ai uitat parola, tu-i spui ca da si ei iti trimit o noua parola provizorie sau un link care trebuie accesat si-ti permite intrarea in cont. Odata intrat in cont, poti merge la setari si schimba parola cu una care o vrei tu. Ideea este ca, aceste parole trebuiesc notate undeva, altfel risti sa le uiti si sa nu-ti mai poti accesa conturile personale, pe diverse site-uri.

| ș53fan a răspuns:

Și dacă nu mai știu emailul pe care este făcut contul?

2 răspunsuri:
| eduardocarabinierul a răspuns:

Suna-i pe cei de la Vodafone, cel mai simplu.

| stefaniaand12 a răspuns:

Am uitat parola de acces la telefonul cu cartela de Vodafone